Choď na obsah Choď na menu
 


napiste mi mena ktore chcete vediet

 

 

LUKÁŠ

Osobným číslom tohto mena je 5 - Riziko. Ale Lukáš nie je typickým predstaviteľom muža, ktorý miluje riziko. On síce rád riskuje, ale nikdy nie až " na doraz" . Vždy má niečo v zálohe, nejaký tajný zdroj financií, takže nikdy nie je celkom na mizine. Je však pravdou, že na seba nemyslí vždy a ak má okolo seba tých správnych ľudí, dokáže sa obetovať kvôli blahobytu iných a na seba zabudne. Lukáš býva často obľúbencom osudu, hviezdy mu prajú a tak by sa nemal nikdy vzdávať, aj keď má pocit, že sa všetko naňho rúti. Na rozdiel od ostatných mien, jeho meno mu prináša vždy viac ziskov, ako strát a pomôže mu dosiahnuť to, čo si predsavzal. Toto meno je vhodné pre znamenia Baran, Lev, Váhy a Blíženci, Kozorožcom pomôže ubrániť sa pred prílišným podceňovaním seba samých. Vhodnou farbou je fialová.

 

 

JULIÁNA

Osobným číslom tohto mena je 2 - Dobrota. Keby Juliány vedeli častejšie odporovať a myslieť viac na vlastný prospech, nemali by v živote takú smolu. Často bojujú za veci iných, snažia sa pomáhať na všetkých možných miestach a s obľubou sa zanedbávajú. Nezáleží im na ocenení a peniazoch, preto ich nikdy nemajú veľa. Akoby pracovali pre iný svet, ktorý ich aj odmení, nie pre tento - materialistický a dravý. V ich spoločnosti sa mnoho ľudí cíti príjemne, sú jemné a ohľaduplné, nikomu nechcú ublížiť a tak občas aj klamú. Sú naivné, dôverčivé a v ľuďoch vždy hľadajú len to dobré. Väčšinou sa dočkajú sklamania, ale ani potom sa nevzdávajú, milujú svojho blížneho naozaj a doslovne, viac ako samé seba. Pre ich láskavosť a obetavosť, ak nie je obmedzovaná okolím, si ich každý zamiluje a pomáha im, sú akoby majákom v dnešnom svete, ktorý je viac nepriateľský, ako priateľský. Toto meno je vhodné pre znamenia : Ryby, Kozorožec, Baran a Lev. Vhodnou farbou je fialová.

 

 

SIMONA

Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť. Hoci Simony bývajú nežné, jemné a pôsobia zraniteľne, v skutočnosti nie sú až také nemohúcne. Sú naozaj tajomné,málokto totiž vie, o čo im ide. Ich snahy sú však jednoduché - zabezpečiť si dostatok a je im jedno za akú cenu. Ak je potrebné, hrajú koketnú a hlúpučkú žienku, no ak ich budúci živiteľ potrebuje silnú ženu, vedia zahrať aj to. Kým sa dokážu prejaviť vo svojej skutočnej podobe, musí s nimi ich partner, či priatelia prežiť asoň tri - štyri roky. Nie sú zlé, ani ctižiadostivé, no sú veľmi vypočítavé a nikdy nekonajú bez bočných úmyslov. Ako ženy majú úspech, pretože sa nikdy nenechajú ovládnuť citmi, vždy je na prvom mieste rozum. Teda toto meno je vhodné pre akékoľvek znamenie, aj farby sú im priradené všetky - záleží len od nich, akú úlohu chcú hrať - či elegantnú ženu, alebo extravagantnú.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Kedy oslavuje meniny toto meno?

(Leonel, 11. 8. 2011 9:59)

Zdravim, chcela by som vediet viac o mene Leonel, kedy slavi meniny a ci toto meno najdem niekde na sloven. stranke, chceli by sme ho totiz pouzit pre nasho syna, ale matriky vraj potrebuju doklad o existencii mena v slovenskej verzii resp. na slov. net. stranke

Dakujem

Re: Kedy oslavuje meniny toto meno?

(miska, 16. 2. 2012 21:46)

fuha aj mna zaujima ci by mi preslo na mtrike meno lionel,leonel.dakujem..a kedy oslavuje meniny

Samuel

(Samuel, 11. 4. 2011 23:26)

Samuel

meno

(Julka, 31. 3. 2010 15:06)

JA SOM JULIANA A NIE JULIÁNA

luki)

(luki, 29. 12. 2009 20:07)

napiste mi vase krstne mena

Moje meno.

(Julka, 27. 12. 2009 15:06)

Co o tych menach povies? mozes to na mojom skusit